Organisatie

Organisatie

Denk jij dat het anders kan in de wereld? Wil je uitleggen waarom jouw oplossing de problemen die ze dagelijks in Den Haag en Brussel bespreken zullen oplossen? Word dan samen met andere gemotiveerde en geïnspireerde jongeren actief bij de Jonge Democraten waar politiek en gezelligheid goed samen gaan!

Naast het bezoeken van de vele activiteiten en weekenden, zijn er nog vele andere manieren om je actief in te zetten voor de JD. Zo kun je je in een bepaald thema verdiepen in een Politiek Inhoudelijke Werkgroep, een evenement organiseren in één van de organisatorische teams, een internationale reis organiseren met een internationaal team of schrijven voor de DEMO. Ook zijn er op afdelingsniveau altijd mogelijkheden om actief bij te dragen. 

Bij de Jonge Democraten Overijssel organiseren wij avonden waarbij we met elkaar in debat gaan, of een lezing krijgen van een expert. Behalve de inhoud is ook de gezelligheid een belangrijk onderdeel van onze activiteiten: de borrel na afloop is een vast onderdeel. Lijkt dit jou ook leuk? Kom dan gerust eens langs bij een van onze activiteiten of neem contact met ons op!

Voor algemene informatie, vragen en/of opmerkingen kan je ons bereiken via overijssel@jd.nl

Het Bestuur

Het huidige bestuur van de Jonge Democraten Overijssel bestaat uit de volgende mensen:

Voorzitter Tjoek Korenromp voorzitter@jdoverijssel.nl
Algemeen Secretaris Steyn Lemke secretaris@jdoverijssel.nl
Penningmeester Xander Koning penningmeester@jdoverijssel.nl
Secretaris Promotie Zilan Kilic promotie@jdoverijssel.nl
Secretaris Politiek Wieke Rozema politiek@jdoverijssel.nl
Secretaris Organisatie Eric Jan Smalbil organisatie@jdoverijssel.nl
Secretaris Internationaal Rob Welling bestuur@jdoverijssel.nl




 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nieuws

Nieuw Bestuur Verkozen!

Tijdens de algemene afdelingsvergadering op 14 juni werden 4 nieuwe bestuursleden verkozen en 3 bestuurders gaan door! Het nieuwe bestuur bestaat uit de volgende personen: Voorzitter Tjoek Koren...

Lees meer...

zondag 25 juni 12:00
Heel JD Hapt - Overijssel
maandag 26 juni 19:00
In gesprek met Pia Dijkstra - Overijssel
vrijdag 07 juli 19:00
Verenigingsweekend - Landelijk
zaterdag 09 september 10:00
Septembercongres - Landelijk

» Bekijk volledige kalender

Vul hieronder je emailadres in om een link te krijgen waarmee je je aan kunt melden voor de nieuwsbrieven van de Jonge Democraten en waarmee je je abonnementen kunt wijzigen.

» Bekijk eerdere nieuwsbrieven

Twitter

Jonge Democraten Online

FacebookTwitter

© 2017 Jonge Democraten